GARDEN PRE SALE -10% NA KOD: GARDENPRESALE24
album a man his car
album a man his car
album a man his car
album a man his car
album a man his car
album a man his car

ALBUM | A MAN & HIS CAR

240,00 PLN / szt

Powiadom o dostępności

Cechy towaru

Marka
SPENSEN
Kod towaru
172111
AUTOR
Matthew Hranek
DODATKOWE INFORMACJE
JĘZYK ANGIELSKI, OPRAWA TWARDA
STRONY
240
WYDAWNICTWO
Artisan
GRUPA TOWAROWA
ALBUMY I KSIĄŻKI

Dostepnosc: do 14 dni

Ten produkt zamawiamy specjalnie dla Ciebie.

Stany magazynowe: 0 szt

OPIS PRODUKTU

Książka A Man & His Car jest drugą publikacją autorstwa Matta Hraneka, która zawiera opowieści o popularnych samochodach na całym świecie. Znani kolekcjonerzy samochodów, tak jak Jay Leno i Kevin Costner, dzielą się własnymi historiami związanymi z ich ulubionymi pojazdami.

Jay Leno opowiada o najstarszym samochodzie w swojej kolekcji, Buicku Roadmasterze z 1955 roku, który nabył za jedynie 350 dolarów. Kevin Costner zaś opisuje swoją więź z kultowym Shelby Mustangiem, którym jeździł w filmie "Bull Durham". Franz von Holzhausen, główny projektant Tesli, opowiada o swojej pasji do samochodów, która rozpoczęła się już w wieku dwóch lat.

A Man & His Car przedstawia również najbardziej ekskluzywne kolekcje samochodów na świecie. Poruszane są tematy takie jak ulubiony samochód Steve'a McQueena, czyli Jaguar XKSS z 1956 roku; DeTomaso Pantera z 1971 roku, którą Elvis kupił dla swojej ówczesnej dziewczyny Lindy Thompson, oraz niezwykle rzadki model DeLorean DMC-12 z 1980 roku, który został pokryty 24-karatowym złotem i sprzedany członkom American Express Gold Card za 85 000 dolarów.

Książka jest również wzbogacona znakomitymi zdjęciami samochodów, które towarzyszą opisywanym historiom. A Man & His Car pomaga czytelnikowi zrozumieć, że samochody to coś więcej niż tylko środki transportu. Są to pionierskie osiągnięcia inżynieryjne, symbole, które mogą wiązać się z pamiątkami czy zawieraniem przyjaźni między ich właścicielami.

Cena produktu

W przypadku produktów bez ceny prosimy o bezpośredni kontakt. Ponieważ wiele naszych produktów jest dostosowanych do Twoich indywidualnych wymagań, cena zależy od rozmiaru i wykończenia. Dodatkowo niektóre z naszych importowanych produktów oferują również warianty, które określają ostateczną cenę.

Wysyłka i dostawa

Standardowa dostawa na terenie Polski jest całkowicie DARMOWA dla wszystkich zamówień powyżej 300 zł. Koszt dostawy Standard dla zamówień poniżej 300 zł wynosi 30 zł. Towary wielkogabarytowe oraz takie, których wysyłka odbywa się na palecie ze względów bezpieczeństwa, takich jak szklane żyrandole, delikatne lampy, produkty o wadze przekraczającej 30 kg itp. podlegają pod dostawę premium. Koszt każdej wysłanej palety wynosi wynosi 300 zł.

Opinie

Bądź pierwszy. Oceń towar!

Opinia o towarze:
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe