ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA I ODBIERZ RABAT 5% NA PIERWSZE ZAKUPY
album banksy
album banksy

ALBUM | BANKSY

210,00 PLN / szt

Powiadom o dostępności

Cechy towaru

Marka
SPENSEN
Kod towaru
172116
AUTOR
Stefano Antonelli Gianluca Marziani
STRONY
240
WYDAWNICTWO
Rizzoli International Publications
WYMIARY
26,8 CM X 29,4 CM X 24 CM
GRUPA TOWAROWA
ALBUMY I KSIĄŻKI

Dostepnosc: 2 - 3 dni

Stany magazynowe: 0 szt

OPIS PRODUKTU


Monografia ta jest kompleksowym przewodnikiem po życiu, twórczości i ideach Banksy'ego, jednego z najbardziej dyskutowanych artystów ostatnich dziesięcioleci. Książka zawiera wiele reprodukcji jego prac, w tym ikoniczne obrazy i szablony, jak również instalacje i pamiątki. Wszystkie reprodukcje zostały zamieszczone za oficjalną zgodą Pest Control, grupy zarządzającej sprawami Banksy'ego.

Banksy jest powszechnie uważany za najważniejszego artystę ulicznego na świecie. Jego twórczość zawsze miała charakter polityczny, krytykujący nierówności społeczne, dyskryminację, konsumpcjonizm, zanieczyszczenie i establishment. Jednak tożsamość Banksy'ego pozostaje tajemnicą - nikt nie zna jego prawdziwego imienia.

Jest on także przykładem artysty, który osiągnął sławę i rozgłos bez obecności, anonimowości i udziału w publicznej debacie, chociaż nie można zaprzeczyć, że jego twórczość jest formą aktywizmu. Banksy utrzymuje również skomplikowaną relację z rynkiem sztuki - jednocześnie ironiczną, dystansującą się i wrogą, ale jednocześnie opierającą się na skutecznych strategiach marketingowych. Krótko mówiąc, wydaje się istnieć pozorna sprzeczność między sprzedawaniem swojej sztuki, a krytyką tego samego rynku, w którym działa.

Ta monografia została wydana z okazji dużej objazdowej wystawy ponad stu dzieł Banksy'ego. Bez wątpienia będzie ona obowiązkową pozycją dla miłośników sztuki i fanów Banksy'ego przez wiele lat.

Cena produktu

W przypadku produktów bez ceny prosimy o bezpośredni kontakt. Ponieważ wiele naszych produktów jest dostosowanych do Twoich indywidualnych wymagań, cena zależy od rozmiaru i wykończenia. Dodatkowo niektóre z naszych importowanych produktów oferują również warianty, które określają ostateczną cenę.

Wysyłka i dostawa

Standardowa dostawa na terenie Polski jest całkowicie DARMOWA dla wszystkich zamówień powyżej 300 zł. Koszt dostawy Standard dla zamówień poniżej 300 zł wynosi 30 zł. Towary wielkogabarytowe oraz takie, których wysyłka odbywa się na palecie ze względów bezpieczeństwa, takich jak szklane żyrandole, delikatne lampy, produkty o wadze przekraczającej 30 kg itp. podlegają pod dostawę premium. Koszt każdej wysłanej palety wynosi wynosi 300 zł.

Opinie

Bądź pierwszy. Oceń towar!

Opinia o towarze:
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe