GARDEN PRE SALE -10% NA KOD: GARDENPRESALE24
ALBUM | INDEPENDENT WATCHMAKERS
ALBUM | INDEPENDENT WATCHMAKERS
ALBUM | INDEPENDENT WATCHMAKERS
ALBUM | INDEPENDENT WATCHMAKERS
ALBUM | INDEPENDENT WATCHMAKERS
ALBUM | INDEPENDENT WATCHMAKERS
ALBUM | INDEPENDENT WATCHMAKERS
ALBUM | INDEPENDENT WATCHMAKERS

ALBUM | INDEPENDENT WATCHMAKERS

240,00 PLN / szt

Powiadom o dostępności

Cechy towaru

Marka
SPENSEN
Kod towaru
172110
AUTOR
Steve Huyton
STRONY
240
WYDAWNICTWO
ACC Art Books
WYMIARY
26,6 CM X 23,5 CM X 27 CM
GRUPA TOWAROWA
ALBUMY I KSIĄŻKI

Dostepnosc: 2 - 3 dni

Stany magazynowe: 0 szt

OPIS PRODUKTU

Z przedmową Jeana-Marie Schallera, założyciela i dyrektora kreatywnego Louis Moinet, książka ta przedstawia niektóre z najbardziej eleganckich zegarków, jakie ma do zaoferowania świat zegarmistrzowski, w tym kilka jedynych w swoim rodzaju egzemplarzy, które nigdy wcześniej nie ukazały się drukiem . Wiele z tych pracowni wykonuje zarówno zegarki, jak i ich skomplikowane mechanizmy mechaniczne we własnym zakresie. Poziom wiedzy i kunsztu wykonania jest naprawdę olśniewający. Ta fachowo dobrana kolekcja profili zegarków, obejmująca tak wspaniałe zegarki, jak zegarek kierowcy 15.48, cień czasu Andreasa Strehlera i chronometr Antoine Preziuso, tourbillon, przyciągnie wzrok każdego prawdziwego entuzjasty. Steve Huyton wykracza poza cenę i oferuje niedrogie opcje o szczególnych walorach artystycznych, a także przedmioty z luksusowej półki. Odkryj ukryte skarby branży zegarmistrzowskiej – 60 niezależnych rzemieślników zaliczanych do najlepszych producentów na świecie. Obejmuje prace między innymi: Hajime Asaoki, Felixa Baumgartnera (Urwerk), Aarona Becsei, Vincenta Calabrese, Konstantina Chaykina, Bernharda Lederera (BLU), Masahiro Kikuno, Vianney Halter, Antoine Preziuso i Andreasa Strehlera.

Cena produktu

W przypadku produktów bez ceny prosimy o bezpośredni kontakt. Ponieważ wiele naszych produktów jest dostosowanych do Twoich indywidualnych wymagań, cena zależy od rozmiaru i wykończenia. Dodatkowo niektóre z naszych importowanych produktów oferują również warianty, które określają ostateczną cenę.

Wysyłka i dostawa

Standardowa dostawa na terenie Polski jest całkowicie DARMOWA dla wszystkich zamówień powyżej 300 zł. Koszt dostawy Standard dla zamówień poniżej 300 zł wynosi 30 zł. Towary wielkogabarytowe oraz takie, których wysyłka odbywa się na palecie ze względów bezpieczeństwa, takich jak szklane żyrandole, delikatne lampy, produkty o wadze przekraczającej 30 kg itp. podlegają pod dostawę premium. Koszt każdej wysłanej palety wynosi wynosi 300 zł.

Opinie

Bądź pierwszy. Oceń towar!

Opinia o towarze:
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe