ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA I ODBIERZ RABAT 5% NA PIERWSZE ZAKUPY

Informacje o sklepie

WITAJ W ŚWIECIE SPENSEN!

 

SPENSEN HOME COLLECTION to wnętrza, które tętnią życiem, kontrastem, przeciwnościami. Tutaj nikt nie boi się odważnych połączeń: ciężkie zestawia się z lekkim, perfekcyjnie wykończone i błyszczące ze zgrzebnym i surowym. Kolekcje łączą to, co najlepsze w północnoeuropejskim wzornictwie: polską jakość, skandynawską funkcjonalność i inspirację naturą oraz anglosaską przytulność i kolonialne wpływy.

 

SPENSEN HOME COLLECTION oferuje meble i dodatki wybranych zagranicznych marek wnętrzarskich, takich jak RALPH LAUREN HOME, LALIQUE, KARTELL, EICHHOLTZ, DESIGNERS GUILD, FLOSS, VILEROY & BOCH oraz polskich producentów jak KASPA, VOLA, MODALTO, URBAN LOFT. W kolekcji znajdziemy oryginalne lampy, tapety, lustra, poduszki, narzuty, ceramikę, świece, perfumy dla domu, a nawet meble i akcesoria dla zwierząt, które same w sobie stanowią ozdobę mieszkania.

 

W całej tej fuzji północnoeuropejskich stylów podstawą jest marka SPENSEN i jej polski kunszt meblarski, pragmatyzm i ergonomia. Aż 90 proc. mebli drewnianych i tapicerowanych tej marki jest produkowanych w Polsce przez wybranych, sprawdzonych i doświadczonych producentów, których szanujemy, podziwiamy i doceniamy za ich umiejętności, pasję i dbałość o szczegóły.

 

SPENSEN. SOPHISTICATED FURNISHINGS. DISTINCTIVE QUALITY. NORTHERN EUROPEAN LUXURY.

 

SPENSEN sp. z o. o. sp. k.

al. Zwycięstwa 267, 81-525 Gdynia

+48 504 462 888   gdynia (at) spensen.com

KRS: 0000615017   REGON: 364305803   NIP: PL5862305958