ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA I ODBIERZ RABAT 5% NA PIERWSZE ZAKUPY
DYWAN LUMINOUS
DYWAN LUMINOUS
DYWAN LUMINOUS
DYWAN LUMINOUS
DYWAN LUMINOUS
DYWAN LUMINOUS
DYWAN LUMINOUS
DYWAN LUMINOUS

DYWAN LUMINOUS

11 730,00 PLN / szt

szt

Powiadom o dostępności

Cechy towaru

Marka
SERGE LESAGE
Kod towaru
126024
KOLEKCJA
LUMINOUS
KOLOR
WIELOKOLOROWY
MATERIAŁ
WELNA, WISKOZA
GRUPA TOWAROWA
DYWANY

Dostepnosc: Niedostępny

Ten produkt zamawiamy specjalnie dla Ciebie.

Stany magazynowe: szt Ilość nieograniczona

SZCZEGÓŁY PRODUKTU

Kolor: wielokolorowy
Materiał: 45 % wełna, 55 % wiskoza

WYMIARY

170 cm x 240 cm
200 cm x 300 cm

OPIS PRODUKTU

Dywan LUMINOUS jest ręcznie tuftowany. Proces jego tworzenia rozpoczyna rysunek, który jest malowany na papierze bądż płótnie, tak aby tkacz mógł z niego korzystać.

Dywan tuftowany ręcznie jest wykonywany na bawełnianym płótnie, na którym wcześniej narysowano wzór.

Rzemieślnik z dużą precyzją przepycha pasma wełny lub wiskozy przez bawełnę za pomocą „pistoletu tuftującego”, umiejętnie odwzorowując zarys wzoru.

W przypadku dywanów rzeźbionych pasma są tuftowane na maksymalnej wysokości, a następnie ostrożnie przycinane nożyczkami.

Spód dywanu jest pokrywany lateksem w celu utrwalenia pasm, a następnie dodawane jest podłoże wtórne.

Dywan jest wykańczany (czesany, rzeźbiony, przycinany w celu wyrównania powierzchni, a krawędzie są obszywane).

Powierzchnia dywanu jest wyrównywana; krawędzie są obszywane ręcznie; a jeśli wymaga tego wzór, dywan jest także rzeźbiony. Wszystkie te procedury są wykonywane przy użyciu narzędzi pomagających rzemieślnikowi w pracy.

Istnieje też możliwość wykonania dowolnych dywanów, na indywidualne zamówienie. Aby uzyskać więcej informacji zapraszamy do kontaktu z naszym showroomem.

Cena produktu

W przypadku produktów bez ceny prosimy o bezpośredni kontakt. Ponieważ wiele naszych produktów jest dostosowanych do Twoich indywidualnych wymagań, cena zależy od rozmiaru i wykończenia. Dodatkowo niektóre z naszych importowanych produktów oferują również warianty, które określają ostateczną cenę.

Wysyłka i dostawa

Standardowa dostawa na terenie Polski jest całkowicie DARMOWA dla wszystkich zamówień powyżej 300 zł. Koszt dostawy Standard dla zamówień poniżej 300 zł wynosi 20 zł. Towary wielkogabarytowe oraz takie, których wysyłka odbywa się na palecie ze względów bezpieczeństwa, takich jak szklane żyrandole, delikatne lampy, produkty o wadze przekraczającej 30 kg itp. podlegają pod dostawę premium. Koszt każdej wysłanej palety wynosi wynosi 300 zł.