ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA I ODBIERZ RABAT 5% NA PIERWSZE ZAKUPY
MEBLE OGRODOWE TRIBU
MEBLE OGRODOWE TRIBU
MEBLE OGRODOWE TRIBU
MEBLE OGRODOWE TRIBU
MEBLE OGRODOWE TRIBU
MEBLE OGRODOWE TRIBU
MEBLE OGRODOWE TRIBU
MEBLE OGRODOWE TRIBU
MEBLE OGRODOWE TRIBU
MEBLE OGRODOWE TRIBU

KONFIGURACJE - KOLEKCJA NATAL ALU

szt
Zapytaj o cenę
Znalazłeś ten sam produkt w niższej cenie?
Skontaktuj się z nami. NEGOCJUJ CENĘ!

Cechy towaru

Model 3D
Marka
TRIBU
Kod towaru
190118
KOLEKCJA
NATAL ALU SOFA
KOLOR
DO WYBORU
MATERIAŁ
METAL, TKANINA

Dostepnosc: od 4 do 6 tygodni

Ten produkt zamawiamy specjalnie dla Ciebie.

Stany magazynowe: szt Ilość nieograniczona

OPIS PRODUKTU

Kolekcja outdoorowa NATAL ALU  jest jednocześnie przytulna, zachęcająca, stylowa i intrygująca. Ponadczasowa i elegancka sofa ogrodowa Natal Alu to subtelna rama z delikatnie , zakrzywionymi podłokietnikami, wypełniona klasycznymi, najwyższej jakości poduszkami zewnętrznymi.
Poduszki wykonane są z laminowanego, wodoodpornego materiału polipropylenowego, który zapobiega przenikaniu wody. Nić użyta do zszycia szwów pęcznieje podczas zmoczenia, zapobiegając przenikaniu wody przez szwy. Ponadto szwy są chronione od wewnątrz dodatkowym pokryciem.

Dostępne konfiguracje:

 

Elemnety składowe konfiguracji występują w różnych zestawieniach kolorystycznych z łatwością można dopasować je do swoich potrzeb. Aby uzyskać więcej informacji zapraszamy do kontaktu z naszym showroom.

DOSTĘPNE ZESTAWIENIA KOLORYSTYCZNE

Cena produktu

W przypadku produktów bez ceny prosimy o bezpośredni kontakt. Ponieważ wiele naszych produktów jest dostosowanych do Twoich indywidualnych wymagań, cena zależy od rozmiaru i wykończenia. Dodatkowo niektóre z naszych importowanych produktów oferują również warianty, które określają ostateczną cenę.

Wysyłka i dostawa

Standardowa dostawa na terenie Polski jest całkowicie DARMOWA dla wszystkich zamówień powyżej 300 zł. Koszt dostawy Standard dla zamówień poniżej 300 zł wynosi 20 zł. Dla Państwa wygody oferujemy także niestandardową dostawę Premium, która obejmuje wysyłkę towarów wielkogabarytowych na adres wskazany przez Klienta, wypakowanie towaru oraz jego montaż.