ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA I ODBIERZ RABT 7% NA PIERWSZE ZAKUPY
TRIBU | SOFA OGRODOWA MIRTHE
TRIBU | SOFA OGRODOWA MIRTHE
TRIBU | SOFA OGRODOWA MIRTHE
TRIBU | SOFA OGRODOWA MIRTHE
TRIBU | SOFA OGRODOWA MIRTHE
TRIBU | SOFA OGRODOWA MIRTHE

SOFA OGRODOWA MIRTHE

25 100,00 PLN / szt

Powiadom o dostępności

Znalazłeś ten sam produkt w niższej cenie?
Skontaktuj się z nami. NEGOCJUJ CENĘ!

Cechy towaru

Marka
TRIBU
Kod towaru
190170

Dostępność: Niedostępny

Ten produkt zamawiamy specjalnie dla Ciebie.

Dokumenty

OPIS PRODUKTU

Kolekcja outdoorowa MIRTHE to minimalistyczna kolekcja mebli ogrodowych, Proste, klasyczne linie o niezwykłej trwałości. Sofa MIRTHE to subtelna rama, wypełniona klasycznymi,  wyjątkowo grubymi,  najwyższej jakości odpornymi na promieniowanie UV poduszkami zewnętrznymi.
Poduszki wykonane są z laminowanego, wodoodpornego materiału polipropylenowego, który zapobiega przenikaniu wody. Nić użyta do zszycia szwów pęcznieje podczas zmoczenia, zapobiegając przenikaniu wody przez szwy. Ponadto szwy są chronione od wewnątrz dodatkowym pokryciem.Można zaaranżować własną koncepcję za pomocą trzech podstawowych modułów.

Oferta dotyczy sofy złożonej z 3 modułów z poduszkami z pierwszej grupy tkanin D. W ofercie marki jest 70  różnyc tkanin, które występują w trzech grupach (D,E,F)

Dostępne konfiguracje:

Elemnety składowe kolkekcji można łączyć w różne konfiguracje Aby uzyskać więcej informacji zapraszamy do kontaktu z naszym showroom.

DOSTĘPNE ZESTAWIENIA KOLORYSTYCZNE

Cena produktu

W przypadku produktów bez ceny prosimy o bezpośredni kontakt. Ponieważ wiele naszych produktów jest dostosowanych do Twoich indywidualnych wymagań, cena zależy od rozmiaru i wykończenia. Dodatkowo niektóre z naszych importowanych produktów oferują również warianty, które określają ostateczną cenę.

Wysyłka i dostawa

Standardowa dostawa na terenie Polski jest całkowicie DARMOWA dla wszystkich zamówień powyżej 300 zł. Koszt dostawy Standard dla zamówień poniżej 300 zł wynosi 20 zł. Dla Państwa wygody oferujemy także niestandardową dostawę Premium, która obejmuje wysyłkę towarów wielkogabarytowych na adres wskazany przez Klienta, wypakowanie towaru oraz jego montaż.