ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA I ODBIERZ RABT 7% NA PIERWSZE ZAKUPY
 ŚWIECA PERFUMOWANA #MOOD No 11 MAGNUM
 ŚWIECA PERFUMOWANA #MOOD No 11 MAGNUM
 ŚWIECA PERFUMOWANA #MOOD No 11 MAGNUM
 ŚWIECA PERFUMOWANA #MOOD No 11 MAGNUM

ŚWIECA PERFUMOWANA #MOOD No 11 MAGNUM

239,00 PLN / szt

Powiadom o dostępności

Cechy towaru

Marka
LUMEEGO CANDLES
Kod towaru
213035
KOLEKCJA
#MOOD No 11
KOLOR
TRANSPARENTNY
MATERIAŁ
SZKŁO, WOSK
NUTY ZAPACHOWE ŚWIEC
WHITE TEA WILD MINT MOONLIGHT
WYMIARY
12 cm x 12 cm
WYMIARY
MAGNUM

Dostępność: Niedostępny

Ten produkt zamawiamy specjalnie dla Ciebie.

OPIS PRODUKTU

Świece LUMEEGO zawierają 100% najwyższej jakości, ekologicznego wosku sojowego, wymieszanego z precyzyjnie dobranymi naturalnymi olejkami eterycznymi. Unikalne opatentowane dwuściankowe szkło Aroma Space™ (Patent No 429263),  uwalnia zapachy szybciej i pełniej, a ręcznie produkowane knoty z ekologicznego papieru i niebarwionej, organicznej bawełny dopełniają reszty w świecach, które stworzyliśmy dla Ciebie.
W LUMEEGO technika produkcji świec jest na drugim planie. Najważniejsze jest to,co Ty dzięki nim czujesz, dlatego każda świeca LUMEEGO jest o innym nastroju - #MOOD.
Zapal tą kiedy jesteś w takim właśnie #MOOD - jak ona lub jeżeli chcesz zmienić swój nastrój wybierz inną.

LUMEEGO Nastrój No 11 to księżyc w pełni. Nie wiadomo, co się wtedy wydarzy. Wiadomo jednak, że dzika mięta i biała herbata zawyją tej nocy niekontrolowanym, srebrnym zapachem.

 

Poznaj wyjątkowe cechy świec LUMEEGO

100% ECO WOSK SOJOWY

Parafina używana w zwykłych świecach to przetworzona ropa naftowa. LUMEEGO Candles używa tylko naturalnego, ekologicznego wosku sojowego, który nie zostawia śladu w środowisku.

50% WIĘKSZY CZAS PALENIA

Naturalny wosk sojowy jest bardziej wydajny, dlatego świeca LUMEEGO pali się do 50% dłużej, niż porównywalnej wielkości świeca parafinowa.

SZKŁO Aroma Space™

Świece LUMEEGO używają opatentowanej technologii ręcznie wytwarzanego, hartowanego szkła dwuściankowego, dzięki któremu płomień jest w stanie ogrzać większą ilość wosku jednocześnie, uwalniając zapach szybciej i pełniej. Podwójne szkło Aroma Space™ chroni również przed oparzeniem zapewniając pełne bezpieczeństwo naszym klientom.

KNOT Z SUROWEJ BAWEŁNY

Knoty używane w świecach LUMEEGO Candles są ręcznie produkowane z ekologicznego papieru i organicznej, niebarwionej bawełny. Jedna osoba z naszego zespołu odpowiada TYLKO za dobór i jakość knotów, ponieważ to knot stanowi serce każdej świecy.

RĘCZNIE WYLEWANE

Naturalny wosk używany przez LUMEEGO Candles jest mieszany z naturalnymi olejkami eterycznymi w precyzyjnie dobranych proporcjach, po czym jest ręcznie wlewany do szkła Aroma Space™.

CERTYFIKAT SPA

LUMEEGO Candles jest sommelierem zapachów dla wielu prestiżowych SPA i gabinetów odnowy.

100% DO/Z RECYCLINGU

Na świecę składa się naturalny, ekologiczny wosk, który wypala się i nie zostawia po sobie śladu, a także papierowo-bawełniany knot oraz szkło - czyli materiały obojętne środowisku. Opakowanie natomiast wytwarzane jest z papieru pochodzącego z recyclingu.

KOCHAMY ZWIERZĘTA!

Żaden z elementów tworzących świece LUMEEGO Candles nie był, ani nie będzie testowany na zwierzętach.

BEZPIECZNE DLA DZIECI I ALERGIKÓW

Świece LUMEEGO Candles nie zawierają ani nie wytwarzają podczas palenia żadnych substancji szkodliwych, dlatego są bezpieczne dla wszystkich.

KOCHAMY PSZCZOŁY!!

Wosk używany w świecach LUMEEGO Candles nie ma nic wspólnego z woskiem pszczelim. Niech pszczoły same cieszą się wytworami swojej pracy.

NIE ZOSTAWIA PLAM

Ślady wosku sojowego na ubraniach bez problemu usuniesz wilgotną ściereczką, zupełnie inaczej, niż w przypadku innych typów wosku.

DLA UZYSKANIA NAJLEPSZEGO NASTROJU

zalecamy aby jednorazowy czas palenia świecy nie był dłuższy niż 4 godziny, ale nie krótszy jak do całkowitego roztopienia wosku, co pozwoli uniknąć niepożądanego efektu „tunelowania” - nie roztapiania się całej powierzchni świecy, pojawiające się w trakcie palenia rozszczepienia (kalafiorki) na końcu knota są efektem naturalnym, zalecamy aby przed każdym następnym paleniem bardzo delikatnie skrócić knot nożyczkami usuwając tylko rozszczepienie, następnie dbając o estetykę prosimy usunąć spalone fragmenty knota pozostałe na powierzchni wosku, sporadycznie podczas palenia może pojawić się efekt delikatnego „przydymiania”, jest to naturalne dla spalania czystego wosku roślinnego i ekologicznego knota bez dodatków chemicznych, występowanie tego zjawiska jest zależne od wielu czynników, takich jak wilgotność, temperatura otoczenia, ustawienie świecy w przeciągu.
świece LUMEEGO są wykonane z kruchego hartowanego szkła, dlatego, ważne obchodzić się z nimi delikatnie.

 

Cena produktu

W przypadku produktów bez ceny prosimy o bezpośredni kontakt. Ponieważ wiele naszych produktów jest dostosowanych do Twoich indywidualnych wymagań, cena zależy od rozmiaru i wykończenia. Dodatkowo niektóre z naszych importowanych produktów oferują również warianty, które określają ostateczną cenę.

Wysyłka i dostawa

Standardowa dostawa na terenie Polski jest całkowicie DARMOWA dla wszystkich zamówień powyżej 300 zł. Koszt dostawy Standard dla zamówień poniżej 300 zł wynosi 20 zł. Dla Państwa wygody oferujemy także niestandardową dostawę Premium, która obejmuje wysyłkę towarów wielkogabarytowych na adres wskazany przez Klienta, wypakowanie towaru oraz jego montaż.