Cane line – DUŃSKI DESIGN W MEBLACH OGRODOWYCH

Cane-line to duńska firma, która może pochwalić się ponad 30-letnim doświadczeniem w projektowaniu i produkcji bardzo wygodnych oraz funkcjonalnych mebli ogrodowych. Niezmiennie stawia na jakość, innowacyjne technologie oraz wysoki komfort użytkowania. Produkty marki Cane-line są mrozo- i wodoodporne. Nie blakną na skutek promieniowania ultrafioletowego i nie pleśnieją wraz z upływem czasu. Są odporne na niszczące działanie soli morskiej. Z powodzeniem mogą stać na zewnątrz przez cały rok, o ile przykryje się je specjalnymi pokrowcami ochronnymi. Nic więc dziwnego w tym, że wykorzystywane są na całym świecie, także w najbardziej luksusowych obiektach hotelowych.

Innowacyjne materiały Cane-Line

CANE LINE WEAVE to wysokiej jakości barwione włókno polietylenowe, które świetnie sprawdza się na zewnątrz budynków. Jest odporne na wilgoć oraz wysokie i niskie temperatury. Zapewnia komfort użytkowania, a przy tym wymaga tylko minimalnej konserwacji. Sprawdza się w każdych warunkach klimatycznych.
CANE LINE TEX to specjalny powlekany materiał poliestrowy nie wymagający dużej konserwacji. Znajduje szerokie zastosowanie na zewnątrz budynków. Poduszki z niego wykonane posiadają rdzeń QuickDryFoam, który zapewnia im odpowiednią cyrkulację powietrza. Tym samym są one odporne na szkodliwe działanie wilgoci. Posiadają także ochronę antybakteryjną.
CANE LINE PAPER YARN to wytrzymała przędza papierowa zapewniająca pełen komfort siedzenia. Dostępna jest w kilku wariantach kolorystycznych do wyboru. Stosowana jest wewnątrz pomieszczeń. Z uwagi na fakt, że jest to materiał naturalny, z czasem zmienia delikatnie swój kolor, co dodaje meblom charakteru. Nie sprawia większych problemów w zakresie utrzymania w czystości.
CANE LINE NATTE jest materiałem produkowanym dla Cane-line przez firmę Sunbrella. Skutecznie łączy w sobie atuty tkanin odpornych na różnorodne warunki pogodowe z miękkością standardowych tkanin Sunbrella. Jest tym samym niezwykle wytrzymały i miękki jednocześnie. To tylko niektóre z wyjątkowych rozwiązań stosowanych przez markę Cane-lane w swoich projektach. Duńska firma nie spoczywa na laurach i cały czas pracuje nad coraz to nowymi materiałami wykorzystywanymi do produkcji mebli ogrodowych różnego rodzaju.

Duński design na najwyższym poziomie

Duński design zaczął być modny w latach 60. XX wieku. Na topie jest także i dzisiaj. Jego najlepsze cechy odzwierciedlają niewątpliwie meble ogrodowe Cane-line. Styl ten stawia na jasne kolory, w dużej mierze naturalne materiały i prostotę. Ma być nieskomplikowanie, funkcjonalnie i nowocześnie zarazem. Duńczycy kierują się w przypadku urządzania wnętrz zasadą miej znaczy więcej.
Duńskie design stanowi połączenie funkcjonalności i estetyki. Widać to na przykładzie projektów Cane-line. Uważać należy w tym przypadku z dodatkami, ale nie trzeba z nich oczywiście rezygnować. Celem jest bowiem osiągnięcie efektu przytulnego minimalizmu.