Poczuj smak, zapach i radość z gotowania na świeżym powietrzu Dzięki grillowi stołowemu OFYR Tabl’O, możesz przygotować zdrowy posiłek bez bezpośredniego kontaktu ze szkodliwym dymem.
OFYR Tabl’O gwarantuje udany i beztroski wieczór. Dzięki temu, że możesz go postawić na stole, z łatwością przygotujesz posiłek w towarzystwie rodziny i przyjaciół. Grill przybiera formę okrągłego paleniska, na którego powierzchni układamy przygotowane przez nas przysmaki. Mimo niewielkich rozmiarów grilla możesz dzięki niemu bez problemów przygotować posiłek nawet dla 6 osób.
Kompaktowy, wydajny i elegancki: OFYR Tabl’O jest wykonany ze stali powlekanej na czarno i umieszczony jest na płycie żaroodpornej, która zapewnia ochronne przed przywieraniem potraw. Stal Corten charakteryzuje się wysoką odpornością na każde warunki atmosferyczne (wilgoć, promieniowanie UV, niska bądź wysoka temperatura )
W zestawie OFYR Tabl’O występuje Quickstarter, podręczne narzędzie do obracania płyty kuchennej oraz otwierania lub zamykania otworów wentylacyjnych.