W CANE-LINE wysoka jakość idzie w parze z pięknym designem. Wielość form, gam kolorystycznych, różnorodność materiałów, pozwala na wybór mebla ogrodowego, który idealnie będzie pasował do Twojego tarasu, ogrodu, balkonu!
Wszystkie produkty bez względu na to do jakiej kolekcji należą, dzięki temu, że są podobnych wymiarów i w podobnej gamie kolorystycznej można dowolnie łączyć i dopasowywać. Każde krzesło ogrodowe jadalniane idealne dopasuje się do każdego stołu ogrodowego.
Stoły dostępne są w kilku długościach, wykonane są z wysokiej jakość materiałów, starannie dobieranych i testowanych, aby wytrzymać wszystkie warunki pogodowe, dzięki czemu wygląd i komfort pozostają takie same przez wiele lat i wymagają jedynie minimalnej konserwacji.
Poznajcie dostępne kolekcje:

PURE

Stół Pure ma bardzo elegancki i minimalistyczny design. Jest dostępny jako stół jadalny lub stolik kawowy. Rama wykonana jest z aluminium i dostępna w kilku kolorach. Blaty dostępne są w kilku wariantach i wykonane są ze stylowej ceramiki, która jest odporna na zarysowania i promieniowanie UV, co oznacza, że może stać na zewnątrz w każdą pogodę.

Aspect

Aspect to wyjątkowy stół z trwałych i eleganckich materiałów. Aspect łączy blask i ciepło drewna tekowego ze stylową i solidną ceramiką Mieszanka drewna i ceramiki daje ekskluzywny i wyrafinowany wyraz, który może stanowić podstawę do stylowej jadalni na świeżym powietrzu.

Endless

Endless to stół, który odpowiada różnym potrzebom, ponieważ stół jest zaprojektowany zarówno w kształcie prostokątnym, jak i okrągłym i jest dostępny w różnych rozmiarach. Stół Endless jest wykonany z certyfikowanego drewna tekowego, co nadaje mu naturalny wygląd, a Ty otrzymujesz stół, który może służyć przez całe życie. Teak to gatunek drewna bogaty w olej, który idealnie nadaje się do użytku na zewnątrz. Z biegiem czasu drzewo nabiera naturalnej srebrno-szarej patyny. Drewno teakowe może również zachować swój naturalny blask, jeżeli będziesz zabezpieczać je za pomocą oleju teakowego.

Joy

Kolekcja Joy to połączenie elegancji i prostoty z ciekawym designem. Aluminiowe stożkowe nogi o zakrzywionym kształcie, które łączą z prostokątnym lub okrągłym blatem nadają całej konstrukcji lekkości i ciekawego wyrazu.

Stoły z tej serii występują zarówno w modelu okrągłym, jak i prostokątnym oraz w ciemniejszej i jaśniejszej wersji. Blaty produkowane są z laminatu kompaktowego (HPL) o pięknym wykończeniu lub z ceramiki o ładnej strukturze. Oba blaty mają powierzchnię odporną na zarysowania i wymagają minimalnej konserwacji.

Area

Area to elegancki okrągły aluminiowy stół o średnicy 110 cm. To ponadczasowy design, z nogami i blatem w tym samym kolorze. Daje całkowicie czysty wygląd, co ułatwia łączenie z innymi stylami mebli ogrodowych. Dzięki swojej konstrukcji stół jest łatwy w przenoszeniu i może być używany w różnych miejscach na zewnątrz.

Drop

Stoły Drop to polaczenie aluminiowej ramy ze stylowym ceramicznym blatem.
Drop występuje zarówno jako stół jadalny, stolik kawowy, jak i stolik barowy, wszystkie z wymiennymi blatami. Stół jadalny jest dostępny w różnych rozmiarach i konfiguracjach. Ceramiczny blat o sprężystej i chropowatej powierzchni wykonany jest z ceramiki odpornej na zarysowania i promieniowanie UV, co oznacza, że może stać na zewnątrz w każdą pogodę. Jest łatwy w utrzymaniu i można go czyścić wilgotną szmatką.

Core

Piękny stół ogrodowy Core to nowoczesny stół z drewna tekowego. Rama wykonana jest z aluminium, a blat składa się z listew z drewna tekowego, które mają naturalny wygląd i długą żywotność. Teak to gatunek drewna bogaty w olej, który idealnie nadaje się do użytku na zewnątrz. Drewno z czasem nabiera naturalnej srebrno-szarej patyny. Możemy zachować jego naturalny blask, używając oleju tekowego. Stół Core jest dostępny w różnych rozmiarach, a rama jest dostępna w dwóch różnych kolorach.

Lansing

Piękny klasyczny stół Lansing to połączenie Cane-line Weave® i blatu z naturalnego kamienia, zwanego trawertynem. Rama z tkaniny Cane-line Weave® jest dostępna w kilku różnych kolorach: natural, grey . Cane-line Weave® jest barwionym trwałym włóknem polietylenowym, przeznaczonym do użytku na zewnątrz, ponieważ jest odporny na wodę i duże różnice temperatur oraz jest odporny na promieniowanie UV. Blat z trawertynu to naturalny kamień, który jest polerowany przybierając błyszczący i gładki wygląd.